تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

شرایط فروش دی اس (آبان ۹۶)

0
5 (100%) 2 vote[s]

جدیدترین شرایط فروش اقساطی محصولات لوکس DS از نمایندگی آرین موتور را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.
شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدید محصولات این برند شامل تخفیفات نقدی و تسهیلات ویژه با بازپرداخت بدون سود را برای مشتریان در نظر گرفته است.
تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای ۴ محصول DS از ۶ تا ۸ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۵ یا ۶۰ روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل ۶۰ روزه محصولات، ۱۸ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است. ارزان‌ترین محصول و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی ۵LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی ۱۹۹٫۵ میلیون تومان به متقاضیان عرضه خواهد شد.
آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات ۹۰ تا ۹۷ میلیون تومانی برای ۴ محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط ۱۲ یا ۱۴ ماهه بدون سود از متقاضیان ارائه می‌شود. همچنین شرایط اقساطی ۲۴ ماهه با نرخ سود ۱۸ درصد قابل بهره برداری است. مانند شرایط فروش نقدی، سود مشارکت ۲۴ درصدی برای مشتریان طرح تحویل ۶۰ روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای ۴ محصول DS از ۴٫۵ تا ۸ میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار داده شده است.

فروش نقدی/مشارکتی دی اس با قیمت قطعی؛ ویژه آبان ماه

 

فروش اعتباری/مشارکتی دی اس با قیمت قطعی؛ ویژه آبان ماه

 

۱. کلیه قیمت‌ها به تومان است.
۲. بیمه شخص ثالث سال اول بر عهده شرکت است.
۳. موعدهای تحویل خودرو بر اساس شرایط فروش به صورت جدول فوق مشخص شده است و قراردادهای مورد استفاده نیز به صورت فرمت سیستمی قابل ارائه خواهد بود.
۴. متقاضیان خرید خودرو مکلف می‌باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودرو مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی شرکت آرین موتور تابان تاییده و واریز نمایند. در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت آرین موتور تابان هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت. (شماره حساب بانک ملت ۵۴۱۶۶۵۲۵۸۹ شعبه کندوان انقلاب – شماره حساب بانک سینا ۱۳۹۴۴۷۵۴۲۱۰۰۱ شعبه فاطمی – شماره حساب بانک خاورمیانه ۷۰۷۰۷۱۵۴۲-۸۱۰-۱۰-۱۰۰۱ شعبه آفتاب)
۵. در کلیه شرایط فروش سود تاخیر متناسب با نوع قرارداد در نظر گرفته شده است.
۶. در شرایط فروش اعتباری و اقساطی بدون کارمزد تاریخ اولین چک اقساط مشتری ۳۰ روز پس از تاریخ تخمینی تحویل می‌باشد. البته امکان پرداخت چک‌های اقساطی به صورت دو ماه یکبار مشروط به تاریخ اولین چک دو ماهه ۳۰ روز بعد از تاریخ تخمینی تحویل میسر است.
۷. تغییرات مالیات بر ارزش افزوده به نرخ مصوب ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در زمان تحویل خودرو محاسبه و دریافت خواهد شد.
۸. مبلغ بیمه بدنه دوره اقساط قبل از تحویل خودرو محاسبه و دریافت خواهد شد.
۹. امکان دریافت ۱۲ چک به فاصله ۲ ماه یکبار برای شرایط اقساطی ۲۴ ماهه وجود دارد.
۱۰. سود ناشی از جبران تاخیر در تحویل، مطابق با قرارداد جاری فی مابین، حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز پس از تحویل خودرو پرداخت می‌گردد.
۱۱. رنگ خودروهای موجود و قابل ثبت‌نام از طریق نقاط فروش در زمان ثبت قرارداد اعلام خواهد شد.
۱۲. آپشن‌های هر خودرو در وب‌سایت شرکت موجود بوده و همچنین در کاتالوگ محصولات نیز اشاره شده است که قابل دسترسی در نمایشگاه خودروی دی‌اس یا مراکز نمایش موقت خودرو می‌باشد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  جدول زمانبندی سرویسهای دوره ای رنو تلیسمان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.