تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

Mac AppStore کرک شد! راهنمای نصب برنامه های کرک شده

0
امتیاز دهید

بعد از ارائه ی Mac AppStore ٬ راهی برای کرک کردن برنامه های آن پیدا شده است. جالب اینجاست که این روش از روش های KickBack یا Installous 4.0 استفاده نمی کند. این روش تنها فایل های Signature را از یک برنامه ی رایگان به برنامه ی پولی کپی می کند. مراحل ساده ی زیر را دنبال کنید تا بتوانید یک برنامه ی کرک شده از AppStore مانند Angry Birds را برای مک داشته باشید.

نحوه ی نصب برنامه ی کرک شده ی Mac AppStore بر روی مک

قدم اول :

آخرین بروزرسانی اسنولئوپارد (۱۰.۶.۶) را بر روی مک خود نصب کرده و بر روی برنامه ی App Store بر روی داک خود کلیک کرده و با Apple ID خود در آن وارد شوید.

قدم دوم :

یک برنامه ی رایگان مانند Twitter یا EverNote از طریق Mac AppStore نصب نمایید. بعد از اتمام نصب به فولدر Applications بر روی مک خود بروید و برنامه ای را که دانلود کرده بودید را پیدا کرده بر روی آن کلیک راست کنید و Show Package Contents را بزنید. سپس به فولدر Contents بروید.از آنجا فولرد _MASReciept را کپی کنید.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  تغییر نام محصول جدید گوگل

قدم سوم :

بازی Angry Birds برای مک را از لینک زیر دانلود کنید :

http://hotfile.com/dl/94849246/ec27a0c/AB1.0.zip.html

قدم چهارم :

فایل dmg بازی را باز کرده و Angry Birds را بر روی فولدر Applications بر روی مک بیاندازید.

قدم پنجم :

بر روی بازی Angry Birds در فولدر Applications کلیک راست کرده و Show Package Contents را بزنید. به فولدر Contents بروید و فولدر_MASReciept که از برنامه ی رایگان قبلی کپی کرده بودید در اینجا Paste نمایید.

قدم ششم :

کار به اتمام رسیده است و می توانید Angry Birds یا هر برنامه یا بازی پولی دیگری که آنلاین پیدا می کنید را با این روش نصب نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.