تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

بازی GHOST RECON WILDLANDS رایگان بر روی PS4 تجربه کنید

0
امتیاز دهید

هنوز بازی Ghost Recon Wildlands هنوز انجام نداده اید؟ از آخر هفته به صورت رایگان از Ghost Recon Wildlands دیدن کنید، به شما اجازه دسترسی کامل به تیرانداز تاکتیکی در PS4 را می دهد!

آخر هفته آخر هفته رایگان Ghost Recon Wildlands

Ubisoft اعلام کرده است که Ghost Recon Wildlands به طور رایگان این بازی را در playstation 4، PC و Xbox One بازی خواهد کرد.
تیرانداز تاکتیکی باز جهان قبلا نسخه آزمایشی رایگان در اوایل سال جاری را دیده بود. با این حال، بر خلاف این تیزر پنج ساعته، این آخرین رویداد رایگان برای پخش، به شما امکان می دهد تمام بازی را تجربه کنید.
شایان ذکر است که در حالی که تمام مطالب در طول آخر هفته رایگان در دسترس خواهد بود، DLC پرداخت نخواهد شد.

آخر هفته رایگان Ghost Recon Wildlands در ۱۲ اکتبر شروع خواهد شد و تا ۱۵ اکتبر ادامه خواهد داشت. در اینجا می توانید از بازی با تمام به روز رسانی های رایگان، Multiplayer رقابتی آینده Ghost War، و حالت Tier 1 برای تمامی پاداش های بازی لذت ببرید.
علاوه بر این Ubisoft قیمت Ghost Recon Wildlands را ۵۰ درصد در مقایسه با PS4، PC و Xbox One کاهش می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید نسخه استاندارد را فقط برای ۳۰ دلار انتخاب کنید، به علاوه هر پیشرفتی که در آخر هفته آزاد انجام می دهید، به نسخه کامل انتقال می یابد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  برای مدل جدید کنسول «آتاری» فعلا منتظر بمانید

رویداد PvP Ghost Recon Wildlands در ۱۰ اکتبر راه اندازی می شود. حالت چند نفره رقابتی بازیکنان را در تیم های ۴ و ۴ در سراسر نقشه های بزرگ مبارزه می کند.
Ghost Recon Wildlands در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد و یکی از بهترین بازی های سال تا آن زمان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.