تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

PGW 2017 | جزئیات بیشتری از تریلر نمایش داده شده Ghost of Tsushima منتشر شد

0
امتیاز دهید

شب گذشته شاهد انتشار تریلری از جدیدترین عنوان ساکرپانچ بودیم. تریلر این بازی که Ghost of Tsushima نام داشت، یکی از پربیننده‌ترین تریلر‌های نمایش داده شده در مراسم شب گذشته بود که حال شاهد انتشار جزئیات بیشتر از آن از سوی کارگردانان این بازی هستیم.

این عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ که در مراسم پاریس گیم ویک ۲۰۱۷ به نمایش درآمد، عنوان جدیدی از سوی ساکرپانچ است که در ژاپن جریان خواهد داشت. با وجود این که با دیدن تریلر آن اطلاعات زیادی دستگیرمان نشد، اما نمایشی که از گیم‌پلی این بازی به نمایش در آمد، حقیقتاً بسیار زیبا و تماشایی بود. این بازی با داشتن اتمسفر نینجایی همه را شگفت‌زده کرد و توجه همه را به خودش جلب کرد چرا که چنین فضایی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای بسیار کم دیده شده و بازی‌های زیادی با چنین فضایی، تا به حال دیده نشده است. حال خبر جدیدی که امروز به دست آمده این است که تربلری که از این بازی به نمایش گذاشته شد، تصاویر حقیقی از این بازی بود.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  PGW 2017 | کار ساخت Star Wars Battlefront 2 به اتمام رسید

در مصاحبه‌ای که کارگردان این استودیو یعنی نیت فاکس (Nate Fox) به همراه کارگردان هنری این عنوان یعنی جیسون کانل (Jason Connell) با کانال پلی‌استیشن داشتند، اظهار کردند که تمام آنچه در تریلر این بازی دیدیم، تصاویر حقیقی این بازی بودند و این تریلر به صورت رندر شده نبوده است. با وجود این که این تریلر، به صورت real time نبوده، اما می‌تواند آگاهی کلی از نسخه نهایی این بازی و ویژگی‌های آن به ما بدهد. همچنین هر دو این افراد تایید کردند که این بازی به مدت سه سال توسط ساکرپانچ در دست ساخت و توسعه بوده است. در حقیقت این بازی از زمان انتشار inFamous: Second Son در دست ساخت قرار داشته است.

عنوان Ghost of Tsushima به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه آن اعلام نشده، اما امیدواریم این بازی سال آینده برای این کنسول به انتشار برسد و زمان زیادی ما را منتظر نگذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.