تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

PGW 2017 | کار ساخت Star Wars Battlefront 2 به اتمام رسید

0
امتیاز دهید

پس از انتشار تریلر زمان انتشار این بازی طی رویداد پاریس گیم ویک، اعلام شد که کار ساخت این عنوان به پایان رسیده است.

همانطور که در این مراسم دیدیم، تریلر زمان انتشار این بازی به انتشار رسید. همچنین الکترونیک آرتز و دایس نیز امروز اعلام کردند که این عنوان گلد شده است. این موضوع برای هر بازی رایانه‌ای موضوعی مهم به حساب می‌آید که نشان دهنده این است که کار توسعه و ساخت عنوان مورد نظر به اتمام رسیده و آماده عرضه می‌باشد. برای چنین بازی که تمرکز اصلی آن روی بخش چندنفره است، گلد شدن موضوعی مهم است و خصوصاً‌ این که سازندگان این بازی چند هفته قبل از تاریخ انتشار آن، خبر از اتمام کار ساخت این بازی داده‌اند، برای همه خبری خوشحال کننده است.

مانند هر عنوانی که این روزها عرضه می‌شود، Star Wars Battlefront 2 نیز نیاز به بروزرسانی روز اول خواهد داشت اما موضوعی که فعلاً مطرح است، حجم آن و ویژگی‌های آن می‌باشد. در حال حاضر کدهای نهایی این بازی نیز تنظیم شده‌اند و با وجود انتشار آن روی دیسک‌های مورد نظر، بعید به نظر می‌رسد که این بازی مدت زیادی در این مرحله باقی بماند.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  بازی GHOST RECON WILDLANDS رایگان بر روی PS4 تجربه کنید

موضوع گلد شدن این روزها معنی گذشته خود را از دست داده است و همیشه تجربه عنوان مورد نظر را تحت تاثیر قرار داده است. در حال حاضر نیز بازی‌بازان از این موضوع به عنوان یکی از مهم‌ترین لحظات، در زمان توسعه بازی مورد نظر یاد می‌کنند. همچنین این موضوع برای توسعه دهندگان نیز لحظه بزرگی به شمار می‌رود چرا که می‌توانند حاصل تلاش و کار چند ساله خود را ببینند و با آماده شدن بازی برای انتشار، می‌توانند به کار طولانی خود پایان دهند. این لحظه‌ای حیاتی به شمار می‌رود زیرا هزاران و حتی میلیون‌ها بازی‌باز می‌توانند به زودی عنوان مورد نظر را تجربه کنند و آن را مبدل به یکی از جاودانه‌ترین بازی‌های زندگی خود کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.