تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

به‌زودی می‌توانید در اینستاگرام هشتگ‌ها را نیز فالو کنید

0
امتیاز دهید

فالو کردن هشتگ‌ها در اینستاگرام ویژگی جالبی است که به زودی می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید.در حال حاضر اینستاگرام تنها به کاربران اجازه می‌دهد تا حساب‌های کاربری دلخواه خود را فالو کنند اما از قرار معلوم اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای فالو کردن هشتگ‌ها است تا از این طریق مطالب مد نظر خود را راحت‌تر دنبال کنید.

برای نمونه اگر به گربه‌ها علاقه دارید ولی حوصله جستجو کردن صفحه‌های مربوط به گربه را ندارید می‌توانید از هشتگ‌های رایجی که برای گربه‌ها استفاده می‌شود کمک گرفته و روزانه تمام مطالبی که با این هشتگ مورد نظر شما در خصوص گربه‌ها منتشر می‌شود را فالو کنید.

به گزارش مجله خبری تکنولوژی روز، به این ترتیب به جای اینکه یک فرد مشخص را فالو کنید می‌توانید موضوع‌های دلخواه خود را فالو کنید، از طرف دیگر اینکار کمک می‌کند تا پست‌های مربوط به موضوع مورد نظر خود را راحت‌تر پیدا کنید.
گفته می‌شود که اینستاگرام در الگوریتم‌های خود تصاویر و محتوایی را که بازخورد بیشتری داشته‌اند را با اولویت بالاتری نشان می‌دهد. اگر به لحاظ مالی و تبلیغاتی به این ویژگی نگاه کنیم با عقل جور در می‌آید اما کاربران اینستاگرام تمایلی به این الگوریتم ندارند چرا که استفاده از آن باعث شده است تا فرآیند پیدا کردن محتوای مورد نظر دشوارتر شود.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  ویژگی جدید اینستاگرام برای اصلاح عکس‌ها

با این حساب انتظار می‌رود به لطف ویژگی دنبال کردن هشتگ‌ها این مشکل الگوریتم نمایش محتوا در اینستاگرام نیز کمتر برای کاربران اشکال ایجاد کند.

در پایان به این نکته نیز اشاره کنیم که در حال حاضر خبری از زمان عملیاتی شدن قابلیت فالو کردن هشتگ‌ها در اینستاگرام مطرح نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.