تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

آموزش بهینه سازی سایت – کلمات کلیدی (قسمت ششم)

0
امتیاز دهید

آموزش بهینه سازی و سئو سایت - قسمت ششموقتی کاربری در موتورهای جستجو کلماتی را وارد می نماید تا به آن اطلاعاتی  که می خواهد دسترسی پیدا کند به این کلمات در واقع کلمات کلیدی می گوییم.

فرض کنید بهینه سازی سایت مانند پخت یک غذا می باشد، بنابراین کلمات کلیدی از عناصر سازنده ی آن میباشد. آیا شما بدون رعایت کردن دستورالعمل های مناسب اقدام به این کار می کنید؟  آیا بدون جمع آوری کردن مواد مورد نیاز این کار را شروع می کنید؟ در قیاس کاری ما کلمات کلیدی مواد لازم، و هفت گام ما در حقیقت دستورالعمل می باشد.

به صورت ایده آل شما باید در زمان ثبت دامنه ی خود به این نکته توجه کنید همچنین به ساختار سایتتان و ایجاد مطالبتان. به هر حال همیشه این اامکان پذیر نیست

معمولاً صاحبان سایت بعد از طراحی و پیاده سازی سایت وارد مبحثسئو می شوند . حتی اگر در حال حاضر سایتی را دارید پیدا کردن و بررسی کلمات کلیدی یک امر حیاتی و انرژی بر برای شما می باشد. اگر چه ممکن است این پروسه شما را گیج کند. به نظر من ۲۰% تلاش شما برای بهینه سازی بستگی به این بخش دارد. اگر از کلمات ضعیف استفاده کنید انرژی شما برای ۸۰% مابقی تلف خواهد شد. و سایت شما مانند خیابان بسیار شیک و خوبی خواهد شد که هیچ ماشینی از آن عبور نخواهد کرد و این می تواند باعث نا امیدی شما در گام های بعدی باشد

پیشنهاد می کنیم بخوانید  گوگل هوم مکس ؛ ۲۰ درصد قدرتمندتر از نسخه اصلی اسپیکر هوشمند گوگل

فراموش نکنید که یکی از منابع مهم کلمات کلیدی شما، وبلاگ شماست. این امر همواره به رشد امتیاز شما در گوگل کمک می کند. در بخش آنالیز توسط گوگل، به نرم افزار آنالیز گوگل می پردازیم. در آنجا مشاهده می کنید که از چه کلمات کلیدی بیشتر کاربران وارد سایت شما شده اند .

در بخش بعد به انتخاب کلمات کلیدی مناسب می پردازیم.

موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.