تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

آموزش بهینه سازی سایت – یادگیری از رقیبان (قسمت دهم)

امتیاز دهید

آموزش بهینه سازی سایت – یادگیری از رقیبان (قسمت دهم)

برای شروع کار در زمینه ی تحقیقات باید از سایت رقیبان خود شروع کنید

سعی کنید که لغاتی را پیدا کنید که در زمینه ی تجارت شما هستند. هم محصولات و هم خدمات. این لغات را در گوگل وارد کنید. و پنج سایت اول را مورد بررسی قرار دهید. آنها در حقیقت رقیبان شما هستند. با استفاده از View Source و یا View Page Source در امکانات مرورگرتان باز کنید.

کافیست روی صفحه راست کلیک کرده و یکی از این دو گزینه را پیدا کرده و کلیک کنید. کلمات کلیدی که در بخش MetaTag و یا Meta Name Description و همچنین  Keywords قرار دارند را بنویسید.

به نوبت آنها را بنویسید و سپس و به نوبت آنها را وارد آدرس ترندز گوگل در این صفحه بشوید. در کادر مورد نظر کلمات کلیدی تحقیق شده ی خودتان را وارد کنید و بین آنها یک کاما (,) قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  اپل؛ نخستین شرکت در طول تاریخ با ارزش یک تریلیون دلار

نکته  ی بسیار مهم : دقت کنید که حتماً کاما به زبان لاتین باشد.

سپس جستجو را بزنید. طی یک نمودار جستجوی آنها را به شما نشان می دهد. و به شما این دید را می دهد که روی کدامیک از کلمات کلیدی متمرکز شوید.

تمامی لغات را در یک ستون الف در اکسل بسازید. معمولاً پنج سایت اول نکات خوبی را رعایت کرده اند که در این رتبه قرار دارند. شما درآینده باید مطالب سایتتان را توسط این کلمات کلیدی بسازید. مهمترین های آنها را جدا کنید زیرا در تیتر صفحه ی اول سایت از آنها استفاده خواهیم کرد

نظرات بسته شده است.