تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

استیو جایز شخصاً بر روی طراحی آیفون جدید کار کرده بود

0
امتیاز دهید

آیفون 5

بعد از “وال استریت ژورنال” و “رویترز”، هم اکنون نوبت یکی دیگر از خبرگزاری های بزرگ دنیا یعنی “بلومبرگ” است تا در مورد استفاده از صفحه نمایش بزرگ برروی آیفون بعدی با دو خبرگزاری اول هم عقیده باشد. پس هم اکنون سه منبع بسیار معتبر، استفاده اپل از صفحه نمایشی بزرگتر برروی آیفون ۲۰۱۲ را تایید کرده اند.
بنیانگذار و مدیر عامل سابق اپل یعنی استیو جابز ظاهرا برروی پروژه اسمارت فون های این شرکت تا آیفون ۶ کار می کرده است، قبل از اینکه او در اکتبر سال گذشته فوت نماید و نقشی کلیدی در توسعه آن داشته است.
حتی بر طبق شواهد، تیم اپل در حال کار برروی آیفون بعدی حتی قبل از معرفی آیفون ۴ اس نیز بوده است.

Mickey Drexler مدیر عامل شرکت J. Crew و یکی از اعضای هیئت مدیره اپل در یک گفتگو اعلام کرد که استیو جابز بطور مداوم به دنبال پیاده سازی چیزهایی بود که تصور می کرد می توانند بهتر ساخته شوند. علاوه بر Apple TV که در حال حاضر یک محصول در حال آماده سازی است، استیو ایده ها و رویاهای مختلفی در سر داشت.
یکی از بزرگترین این رویاها، ساخت اتومبیلی بود که توسط اپل طراحی شود و iCar نام داشته باشد. Mickey Drexler همچنین گفت که او پست و مقام تیم کوک را نمی خواهد.
بهترین کار، در دست گرفتن تصدی شرکتی است که بصورت ضعیف عمل می کند. هرگز تصدی شرکتی که کارش را به خوبی انجام می دهد در دست نگیرید. شما می دانید، من عاشق تیم کوک هستم، اما من هرگز شغل و کار او را نمی خواهم.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  برنامه دلجویی Sony از کاربران شبکه آنلاین خود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.