تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

اوباما به کمک بن‌لادن رکورد فلیکر را شکست!

0
امتیاز دهید

Obama_in_Situlation_Room_Bin_Laden

یک تصویر به نظر باید انقدر زیبا باشد که بتواند عنوان پربازدیدترین تصویر وب‌سایت به اشتراک‌گذاری تصویر فلیکر را به خود اختصاص دهد و این موضوعی بود که در مورد تصویر آبشار نوکالیکای صدق می‌کرد اماکشته‌شدن بن‌لادن پس از بیش از ده سال تعقیب و گریز توانست این عنوان را در کنار  به خود اختصاص دهد.

عنوان پربازدیدترین تصویر وب‌سایت فلیکر اکنون به تصویری تعلق دارد که چهرا ظاهرا نگران باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا و دیگر اعضای کابینه او را در حال تماشای مستقیم عملیات بازداشت بن‌لادن نشان می‌دهد.

این تصویر که در ساعت ۱۰ صبح به وقت Pacific Time در اکانت فلیکر کاخ سفید آپلود شده است و توانسته است تا روز سه شنبه بیش از سه میلیون و ششصد هزار بازدید را به خود اختصاص دهد تا تصویر آبشار نوکالیکای که در سال ۲۰۰۶ آپلود شده و بیش از دو میلیون و نهصد و هفتاد و هشت هزار بازدید را به خود اختصاص داده پشت سر بگذارد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  خداحافظی نوکیا با سیستم عامل سیمبین

آنطور که پیداست فلیکر این موضوع را پیش‌بینی کرده و تعداد بازدیدکنندگان این تصویر را تعقیب کرده است. فلیکر اعلام کرده است که در ساعت ۳:۳۰ بعدازظهر تعداد بازدیدکنندگان به ۳۹۰ هزار (۵٫۵ ساعت پس از آپلود و تقریبا ۷۱ هزار نفر در هر ساعت) و در ساعت ۵ بعدازظهر به ۶۰۰ هزار نفر (۷ ساعت پس از آپلود و ۱۴۰ هزار بازدید در هر ساعت) و در ساعت ۱۱ صبح سه‌شنبه به یک میلیون و چهارصدهزار بازدید (۲۵ ساعت بعد و ۴۴ هزار بازدید در هر ساعت) رسیده است.

این بازدید نهایتا در روز دوشنبه به ۲٫۵ میلیون بازدید و در ۷ صبح روز سه‌شنبه به ۳٫۶ میلیون رسید تا تصویر مراسم ازدواج سلطنتی با یک میلیون و سیصد هزار بازدید حتی به گردپای اوباما و تیمش در اتاق بحران کاخ سفید نرسد.

اکانت کاخ سفید در فلیکر توانست در این روزها به طور متوسط یکصدهزار بازدیدکننده را در هر روز به خود اختصاص دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.