تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

با SendGenie به راحتی فایل‌های خود را به اشتراک بگذارید.

0
امتیاز دهید

امروزه به اشتراک‌گذاری فایل‌ها از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر می‌باشد. در این میان مهم آسان و ایمن بودن اشتراک‌گذاری اطلاعات است. در ادامه می‌توانید با یکی از جدیدترین سرویس‌های ارائه‌دهنده با نام SendGenie آشنا شوید.

این سرویس که البته در ابتدای کار است و در مرحله‌ی بتا می‌باشد به وسیله‌ی یک نرم‌افزار جانبی خدمات خود را ارائه می‌دهد. برای شروع ابتدا می‌بایست از این لینک وارد صفحه‌ی ابتدایی سایت شوید. در این‌جا با توجه به نوع سیستم عامل خود که فعلا فقط مک و ویندوز می‌باشد، یکی را انتخاب کنید. بعد از دریافت نسخه‌ی مربوط ( که برای ویندوز ۶.۲ مگابایت می‌باشد)، کافی ست نرم‌افزار را نصب کنید. بعد از نصب نرم‌افزار و فراخوانی آن، با صفحه‌ای مطابق تصویر زیر روبه‌رو می‌شوید.

با کلیک بر روی Sign Up وارد صفحه‌ای برای ساختن حساب کاربری می‌شوید. کافی‌ ست نام، ایمیل و رمز عبور برای خود بسازید. بعد از این مرحله وارد ایمیل خود شوید و بر روی لینک فرستاده شده از طرف سرویس SendGenie کلیک کنید تا حساب کاربری و ایمیل شما در سرویس ثبت شود. حالا می‌توانید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد محیط کاربری خود در نرم‌افزار شوید. رابط کاربری بسیار ساده می‌باشد و به راحتی با تمامی قسمت‌ها آشنا خواهید شد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  تغییرات عمده در سایت "آموزش های نوین آی تی"

برای ارسال فایل از سه طریق می‌توان اقدام کرد: با استفاده از گزینه‌ی Browse، به کمک کپی و پست و یا با استفاده از روش دراپ. استفاده از روش دراپ بسیار آسان و لذت‌بخش است. به راحتی می‌توان هر داده‌ یا فایلی را انتخاب کرد و با گرفتن آن، فایل را به درون محیط نرم‌افزار هدایت کرد. حال باید با انتخاب یکی از مخاطبین و زدن دکمه‌ی Send، فایل مورد نظر را ارسال کرد. اگر شخص گیرنده از این سرویس استفاده نکند، برای او یک لینک فرستاده می‌شود تا همانند مراحل بالا در سرویس SendGenie عضو شود و سپس می‌تواند فایل را از طریق نرم‌افزار دریافت کند. اگر هم برای شما فایلی فرستاده شود، می‌توانید از طریق دکمه‌ی Inbox به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است به همراه این نرم‌افزار یک گجت هم در نظر گرفته شده که اگر از ویندوز ۷ یا ویستا استفاده می‌کنید به نمایش درخواهد آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.