تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

تعرفه بسیار گران رایتل برای اینترنت پرسرعت

7
امتیاز دهید

رایتلرایتل قیمت های بسیار گرانی را برای تعرفه اینترنت پرسرعت خود تعین کرده است.
در حالی که هم اکنون قیمت اینترنت پرسرعت ADSL برای یک ماه استفاده و ۳ گیگابایت دانلود حدود ۱۵ هزارتومان است رایتل برای بسته های افزایشی اینترنت خود را به گونه ای قیمت گذاری کرده که از هر سرویس ADLS موجود در کشور گران تر است.
بنا بر آنچه روی سایت اینترنتی رایتل آمده هم اکنون دو نوع بسته افزایشی ( که عموما برای اینترنت با تعرفه قیمتی پایین تر ) تعیین کرده که اولی ۱۰ روزه و ۱ گیگابایت دانلود با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و دومی یک ماهه و ۲.۵ گیگابایت دانلود برای ۳۰ روز با قیمت ۳۰ هزارتومان است.
با توجه به این که تعرفه بسته های افزایشی رایتل مبالغ فوق است احتمال زیاد تعرفه عادی استفاده از اینترنت این اپراتور بسیار بیشتر از اینهاست.
گفتنی است بر اساس تست آی تی ایران سرعت اینترنت این اپراتور در تهران چیزی بین ۱۲۸ کیلوبیت تا ۲۰۰ کیلوبیت بر ثانیه است هر چند در بسیاری از نقاط به خصوص در داخل کوچه ها عملا آنتن دهی مناسبی وجود ندارد.
گفتنی است رایتل طبق مجوز سازمان تنظیم مقررات تنها دارنده مجوز ارایه خدمات نسل سوم موبایل است که پس از سالها تاخیر در راه‌اندازی هنوز موفق به ارایه این سرویس به تعداد قابل توجهی از متقاضیان نشده است.
کشورما در حالی هنوز نسل سوم تلفن همراه را هنوز کامل راه اندازی نکرده که برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس در آستانه راه اندازی نسل چهارم موبایل هستند.
مطابق قانون تا دو سال پس از راه اندازی رایتل هیچ اپراتوری حق راه اندازی نسل سوم یا اینترنت در حال حرکت ( موبایل) ندارد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  گوگل عبور از فیلترینگ را سخت می‌کند!

منبع: آی تی ایران

7 نظرات
 1. میثم می گوید

  خیلی گرونه.ارزش خرید نداره.

 2. وحید می گوید

  سرعتش خوبه اما قیمتش بالاست. واقعا بالاست. من برای لپتاپم خریدم چون ای دی اس ال نداریم. در حالیکه شاتل شبها با سرعت بالا اینترنت رو مجانی میده اما رایتل نه.
  حتی با وجود اینکه این طور خدمات رو هم نمیده اما قیمتش مناسب نیست.

 3. حمید می گوید

  آره بابا خیلی گرونه ؛ جالب اینجاست که هر ماه گرونتر هم میشه و بعد میان میگن هزینه بسته ها رو کاهش دادیم ! ماه گذشته سرعت ۵۱۲ با حجم ۲ مگ ۱۴۹۰۰ بود این ماه سرعت ۱۲۸ شده ۱۴۹۰۰ ! احتمالا ماه آینده همون میشه ۱۸۰۰۰ به بالا ؛ اصلا خریدش به صرفه نیست …

 4. علی می گوید

  آخه این چه وضعشه؟ این چه کشوریه دیگه؟
  چرا آخه اینطوری میکنن اینا با اینترنت؟
  سرعت زیر یک مگا بایت رو شما هرجای دنیا بگی بهت میخندند، با این وضع اینا واسه همون چیز زاقارت دارن پول خون باباشون رو میگیرند

 5. من! می گوید

  قیمت اینترنتش زیادی زیاده!!!
  فقط ۱۲۸ و ۱۰۲۴ هم داره.
  حداقل چون اول کارش هست باید یکم ارزون تر بده برا جلب مشتری!!!!

 6. امیر می گوید

  واقعا گرانه ADSLبه صرفع تره و یا مودم

 7. hamid می گوید

  تعرفه اینترنت نسل سوم همراه اول از همه کمتره حجم ۲٫۵ گیگ با سرعت خیلی بیشتر قیمت ۱۰۰۰۰ تومان الان تو ۱۰۳ شهر راه اندازی شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.