تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

تغییرات عمده در سایت "آموزش های نوین آی تی"

0
امتیاز دهید

سایت آموزش های نوین آی تی

با درود خدمت دوستان  و همراهان گرامی

حدود یکسال است که با شما عزیزان همراه شده ایم (تاریخ یکساله شدن سایت : ۱۸ دی ماه ۱۳۹۰). در این مدت با مشکلات زیادی همراه بودیم. دوستانی آمدند و رفتند. مقالات و اخبار مفیدی در سایت قرار دادند و … حال در آستانه ی یکسالگی قرار داریم. خودم به شخصه فکر نمی کردم به اینجا برسم و مانند قبل بعد شش ماه نتوانم ادامه دهم و دوباره از صفر!!!!

خوشحالم که ماندیم. از تمامی عزیزانی که در این مدت به بنده و سایت کمک کردند تشکر می کنم. همچنین دوستانی هم که با بنده تماس می گرفتند و نظرات خودشون رو انتقال می دادند بی نهایت سپاسگذار.

خیلی دلم می خواست همزمان با یکسالگی این ظاهر جدید رو آپ کنم. ولی از اونجایی که آدم خیلی عجولی هستم نتونستم دووم بیارم! :دی امیدوارم خوشتون بیاد و بهتر از پوسته ی قبلی شده باشه

پیشنهاد می کنیم بخوانید  تاسیس قرارگاه سایبری ایران

حدود سه ماهه که خودم به شخصه پست میذارم و از اون تعداد پست های قبلی (۵۰ پست در ماه) کاسته شده. دلیلش هم اینه که تقریباً ۹۹% مطالب رو خودم می نویسم و به اصطلاح تولید محتوا می کنم. نیروی خودمو گذاشتم روی بحث وب (طراحی با فتوشاپ – سئو سایت – امنیت – … ) خوشبختانه بازخورد خوبی هم داشتم.

قصد دارم تا در آستانه ی یکسالگی یک بخش جدید به سایت اضافه کنم: دانلود

نمیدونم شاید هم اضافه نشد! بستگی به فشار کاریم داره. اگر کسی از دوستان می تونه کمک کنه خبرم کنید. از شرمندگیتون هم در میام (هزینشو پرداخت می کنم)

در هر صورت.. خیلی طولانی شد…

موفق باشید

مرتضی پورمحمد

۱۱ آذر ماه سال ۱۳۹۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.