تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

زیرساخت مدعی شد در هزینه اینترنت کاربران تاثیری یازده درصدی دارد

0
امتیاز دهید

شرکت ارتباطات زیرساخت

مدیرکل دفترروابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت با تشریح فرایند قیمت گذاری اینترنت کشور سهم این شرکت درقیمت خدمات ADSL را یازده درصد اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه تعرفه تمامی خدمات   شرکت ارتباطات زیرساخت براساس نرخ تعیین شده کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صورت می گیرد اجاره ماهیانه هر STM1 سرویس اینترنت  که معادلMBP 155   است را   ۵/۳۷ میلیون تومان اعلام کرد و افزود با تخفیف بیست درصدی که برای شرکت های  ارایه دهنده خدمات ADSL اعمال می شود  هر STM1   به آنان ۳۰  میلیون تومان واگذار می شود .
وی تصریح کرد:با توجه به این  تعرفه  ، سهم اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت در قیمت هر خط ADSL با سرعت K 256 و با درنظر گرفتن ضریب اشتراک یک به ده که بـراساس مصـوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای سرویسهای نامحدود اجرا می شود، حدود ۴،۸۴۰ تومان است.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  مایکروسافت چرخه زندگی ویندوزها را طولانی می کند

وی توضیح داد:مقایسه تعرفه یاد شده  با قیمت شرکتهای واگذار کننده سرویس ADSL با همین سرعت ، بیانگر اختلاف زیادی ( بیش از ۹ برابر ) است.

مدیر کل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت  تاکید کرد: با محاسبه سهم  قیمت اینترنت  شرکت ارتباطات زیرساخت از هزینه پرداختی کاربران انتهایی    به عدد ۱۱درصد  می رسیم. به عبارتی هرگونه تغییر درقیمت اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت ، تنها  حدود ۱۱درصد در هزینه پرداختی کاربران انتهایی موثر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.