تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

فروردین امسال، منتظر سری جدید مک بوک های نازک اپل باشید!

0
امتیاز دهید

فروردین امسال، منتظر سری جدید مک بوک های نازک اپل باشید!

اپل قصد دارد خط تولید دو لپ تاپ مک بوک ایر (Macbook Air) و پرو نوت بوک (Macbook Pro) خود را با هم ادغام کند و از ترکیب این دو، یک محصول ظریف و باریک بسازد.
به گزارش وب سایت Digitaltrends ؛ لپ تاپ‌های جدید اپل همچنان عنوان پرو را در نام خود خواهند داشت، اما برخلاف پرونوت بوک‌ها فاقد درایو نوری خواهند بود. این محصول جدید مک بوک پرو نام خواهد داشت.
این لپ تاپ جدید، از مک بوک ایر ضخیم‌تر و از پرو نوت بوک های فعلی نازک‌تر خواهد بود.
بنا بر این گزارش، لپ تاپ‌های جدید اپل از قابلیت‌هایی همچون هارد دیسک پر ظرفیت و پردازنده‌های سریع تر برخوردار خواهد بود. همچنین، اپل تصمیم گیرفته است در ساخت این محصولات از پردازنده‌های جدید شرکت اینتل که Ivy Bridge نام دارد استفاده کند.
خبرهای منتشرشده در باره لپ تاپ‌های مک بوک پرو جدید حکایت از آن دارد که اپل عرضه این محصولات را از اواخر ماه مارس سال جاری (نیمه فروردین ماه) آغاز خواهد کرد و ماهیانه صدهزار تا صد و پنجاه هزار دستگاه از آن را وارد بازار خواهد کرد و در عرض چند ماه این محموله‌ها را به ۹۰۰ هزار دستگاه افزایش خواهد داد.
اپل تصمیم گرفته است با حذف درایو نوری و تقویت قابلیت‌هایی مثل افزایش طرفیت حافظه و استفاده از پورت‌های بیشتر محصولات خود را از سایر محصولات شرکت‌های رقبا متمایز کند و در عین حال در مسیر توسعه فناوری‌های همراه گام‌های بلندتری بردارد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  مک بوک پرو های جدید معرفی شدند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.