تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

کوییک‌هیل اعتبار رایگان هدیه می‌دهد

0
امتیاز دهید

quickheal

جشنواره کوییک‌هیل به همه کاربرانی که آنتی‌ویروس کوییک‌هیل خود را در تاریخ‌های ۱۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد خرداری و ثبت نمایند، ۳ ماه اعتبار کاملاً رایگان هدیه می‌دهد.

جشنواره کوییک‌هیل به همه کاربرانی که آنتی‌ویروس کوییک‌هیل خود را در تاریخ‌های ۱۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد خرداری و ثبت نمایند، ۳ ماه اعتبار کاملاً رایگان هدیه می‌دهد.

این پیشنهاد شامل محصولات Quick Heal AntiVirus Pro ۲۰۱۱، Quick Heal Internet Security ۲۰۱۱ و Quick Heal Total Security ۲۰۱۱ بوده و محصولات Quick Heal AntiVirus Server Edition و Quick Heal Admin Console را شامل نمی‌شود.
برای دریافت جزئیات بیشتر می‌توانید از http://quickheal.ir/summeroffer.asp بازدید نمایید.

گفتنی است شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل یکی از بزرگترین شرکت‌های توسعه دهنده‌ی ابزارهای جامع امنیت اینترنتی و تکنولوژی آنتی‌ویروس در سطح جهان می‌باشد.
این شرکت در سال ۱۹۹۳ با تحقیق و توسعه بر روی تکنولوژی‌های امنیتی به ویژه آنتی‌ویروس فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون حق ثبت بسیاری از تکنولوژی‌های امنیتی در انحصار این شرکت می‌باشد.

خدمت‌رسانی به میلیون‌ها کاربر در سرتاسر جهان، بیش از ۳۵۰ نفر از بهترین متخصصین و کارشناس حوزه نرم‌افزار و امنیتی را در ۲۰ شعبه و با دفتر مرکزی مستقر در پونای هند گردهم آورده تا بهترین‌ها را به کاربران خود عرضه کند.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  ویروس‏یابی اتوماتیک فایل‏ها پس از دانلود در نرم افزار IDM

Quick Heal Technologies خانواده محصولات امنیتی کوییک‌هیل را با معیار صنعتی برای امنیت کامپیوترها تولید می‌کند.
کسب جوایز و تائیدیه‌هایی از موسسات معتبر رده‌بندی و معیارسنجی امنیت فناوری اطلاعات جهانی مانند ICSA Labs، Virus Bulletin ((VB۱۰۰% و West Coast Labs انگلستان از دیگر افتخارات کوییک‌هیل محسوب می‌شود.

شرکت برنده جایزه ۱۰۰ شرکت برتر آسیایی توسط Red Herring ۲۰۰۹ می‌باشد.

شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس به طور رسمی و با مجوزها و تائیدیه‌های کامل، وظیفه فروش، پشتیبانی، خدمات و امور لابراتواری محصولات امنیتی کوییک‌هیل در ایران را بر عهده دارد.
محصولات اوریجینال کوییک‌هیل را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر نرم‌افزاری و یا فروشگاه اینترنتی http://shop.quickheal.ir تهیه نمایید.
در ضمن برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات کوییک‌هیل می‌توانید از طریق سایت رسمی این شرکت به نشانی http://www.QuickHeal.ir یا با شماره ۳۲۸۸۵۰۰-۰۱۲۳ ارتباط برقرار کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.