تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

نام اعضای سنای آمریکا در میان کاربران مگا آپلود

0
امتیاز دهید

توقیف سایت «مگا آپلود» به دستور FBI

داستان بازداشت و محاکمه صاحب سایت به اشتراک گذاری فایل‌ها (مگا آپلود) وارد فاز جدیدی از افشاگری شد.
کیم اشمیتز یا کیم دات کام، با حضور در دادگاه اعلام کرد بسیار خشنود خواهد شد تا دادگاه اجازه دهد نام دانلود کنندگان از سایتش – مگا آپلود – را منتشر کند. به گفته وی اعضای حکومت امریکا و از جمله برخی اعضای سنای امریکا، از سایت وی برای به اشتراک گذاری فایل‌ها استفاده کرده و می‌تواند مدارک و اسناد موجود را ارائه کند.
کیم تاکید کرد که کاربران سایتش از جمله اعضای حکومت امریکا، فایده‌های زیادی را برده اند و حالا وی می‌تواند نام آنها (حتی برخی از اعضای وزارت دادگستری امریکا) را با جزییات فایل و زمان دانلود و یا آپلود منتشر کند. وزارت دادگستری امریکا چند ماه قبل با انتشار بیانیه‌ای، سایت مگا آپلود را شات‌دان کرد.

کیم دات کام در نوشته خود در وبلاگ تورنت فریک گفت: تدابیری اتخاذ خواهد کرد تا وزارت دادگستری اجازه دهد کاربران اطلاعات خودشان را که روی مگا آپلود ذخیره کرده اند را بازیابی کنند.
وی در وبلاگ خود نوشت:
ممکن است اعضای حکومتی استدلال کنند که بدلایل تحقیقاتی از سایت استفاده کرده‌اند و یا تعداد محدودی از کاربران خاطی وزارتخانه دست به چنین کاری زده‌اند که این موضوع قابل قبول نخواهد بود.
بعد از شات دان شدن سایت، بسیاری از کاربران شکایت کردند که اطلاعاتشان را از دست داده اند و به همین خاطر از کیم شکایت کرده‌اند. کیم در مطلب خود نوشته که با وزارت دادگستری صحبت کرده تا اطلاعات کاربران را بازگرداند. وی همچنین تاکید کرده که اعضای تیم اش شبانه روزی در تلاش اند تا به محض کسب مجوز، سایت را برای بازیابی راه اندازی مجدد کنند.
در تصویر زیر عمارت زیبا واجاره ای کیم اشمیتز را می بینید که در نیوزیلند اجاره کرده بود که بعد از بازداشت، اموالش توقیف شد.
کیم به‌شدت در حال مبارزه است تا وی را به امریکا مسترد نکنند. وی همراه سه تن از اعضای تیم اش در همین عمارت با شکوه در نیوزیلند با هدایت اف بی آی دستگیر شده و سایت مگا آپلود شات دان شد. او با وثیقه ۲۲۰ هزار دلاری (دلار نیوزیلند) به قید ضمانت آزاد شد تا در ماه اگوست دادگاهی شود.
منبع: خبر آنلاین

پیشنهاد می کنیم بخوانید  Nintendo 3DS برای کودکان زیر ۶ سال مضر است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.