تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

نسل جدید مکبوک پرو ها باریک تر و دارای صفحه نمایش رتینا و USB 3 میباشد

0
امتیاز دهید

به گزارش ۹to5Mac نسل جدید مکبوک پرو فاقد درایو دیسک نوری هستند٬ دارای ضخامتی باریکتر و صفحه نمایش رتینا می باشد همچنین پورت USB 3 نیز دارا است.

بنا به گزارشات و شایعاتی که در دنیای نت پخش شده است اپل قصد دارد در نسل جدید مکبوک پرو ها درایو های دیسک نوری را بردارد به همین منظور قصد دارد دکمه Eject موجود بر روی کیبرد با دکمه Power جا به جا کنید.

تصویری از کیبرد مکبوک پرو کی دکمه Eject دیسک با Power تعویض شده است را در ادامه خواهید دید.

مدل نمونه ای که سایت ۹to5Mac از نسل جدید مکبوک پرو ها در دست دارد در سمت چپ دارای یک پورت برای شارژ دو درگاه USB و ۲ ورودی و خروجی صوتی وجود دارد٬ در سمت راست دستگاه دو درگاه Thunderbolt ٬ یک درگاه کارت حافظه SD وجود دارد و یک درگاه USB دیگر.

نسل جدید مکبوک پرو ها دارای صفحه رتینا خواهد بود که بر اساس گزارش ها خیره کننده توصیف شده و از آن به عنوان یکی از مهمترین تحولات در مک ها نام برده میشود.

و در نهایت USB 3 به مک می آید …

پیشنهاد می کنیم بخوانید  احتمال رونق گرفتن مجدد جیلبریک به دلیل لو رفتن کد های اپل

بنا به گزارش منبع ما در شرکت اپل٬ نسخه های آزمایشی از نسل جدید مکبوک پرو همانطور که در فوق توضیح داده شد دارای دو پورت SUB در سمت چپ و دو پورت سمت راست میباشد اما این پورت های usb نسل سوم میباشند که دارای سرعتی باور نکردنی در انتقال داده ها میباشند.

برخی بر این باورند که ممکن است پورت های تاندر بالت جایگزین USB شود اما این طور نیست و از هر دوی این این ها در کنار هم میتوان استفاده کرد .

منبع: وبلاگ دانیال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.