تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

وزیر ارتباطات خبر داد: افزایش ظرفیت شبکه تلفن ثابت و سیار در مناطق زیارتی توریستی در نوروز

0
امتیاز دهید

mahmoud-vaezi-iranit

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های وزارت ارتباطات در خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان در ایام نوروز خبر داد و گفت: ظرفیت شبکه تلفن ثابت و سیار در مناطق زیارتی توریستی افزایش می یابد.محمود واعظی گفت :در ایام نوروز، بخش های مختلف خدمت رسانی اپراتورها شامل بازاریابی، فروش، پشتیبانی و رسیدگی به شکایات به طور شبانه روزی و همچون روزهای عادی آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

وی ادامه داد:با توجه به حضور مسافران نوروزی، پهنای باند لازم متناسب با نیاز متقاضیان در نظر گرفته شده تا با تغییر تراکم جمعیتی کشور از شهر تهران به سایر نقاط کشور مشکلی از بابت کمبود پهنای باند ایجاد نشود.
واعظی بر فعال بودن گشت های جاده ای و شهری، جهت نگهداری و نظارت بر شبکه فیبرنوری استانی و بین استانی تاکید کرد و افزود: در ایام نوروز ظرفیت شبکه تلفن ثابت و سیار در مناطق زیارتی و توریستی افزایش می یابد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: کشیک های فنی نوروزی در کلیه مراکز نگهداری و مدیریت شبکه اپراتورهای ارتباطی ( ۵ اپراتور ثابت و یک اپراتور پستی)، مشخص شده و آماده نگهداری و پاسخگویی به مشکلات فنی شبکه است.
دکتر واعظی تصریح کرد:در ایام نوروز هماهنگی لازم با اپراتورها، درحوزه مدیریت مقابله با شرایط خاص از جمله بلایای طبیعی انجام شده است.
پیشنهاد می کنیم بخوانید  متد کسب مهارت برای مهندسان اپل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.