تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

یافتن درایورهای ویندوز بدون درد و خونریزی

0
امتیاز دهید

DeviceDoctor-logo

ویندوزتان رو تازه نصب کردید، در کشوی میز خود باز می کنید… نه نیست… زیر تخت و تمام مکان های ممکن را زیر و رو می کنید، اما باز پیدایش نمی کنید. بله درست است، سی دی های درایور های ویندوز خود را گم کرده اید.

حال با یک ویندوز تازه نصب شده و بدون درایور چه باید کرد. اما در این مطلب به شما خواهیم گفت که جای نگرانی نیست، تنها بایستی چند دقیقه ای با ما باشید، تا نگرانی شما را برطرف کنیم.

اینترنت منبع نامحدود درایورهاست، پس با استفاده از آن براحتی قادر خواهیم بود تا درایورهای ویندوز خود را از طریقی دیگر باز یابیم…

Device Doctor برنامه ای رایگان و کوچک است که بوسیله ی آن می توانید تمامی درایورهای خود را پیدا کنید. با بیش از ۱۳ میلیون درایوری که درون دیتابیس آن هست، به راحتی قادرید تا درایورهای خود را بیابید.

همچنین به وسلیه ی این نرم افزار قادر هستید تا درایورهای ناشناخته ی خود را نیز بیابید.

DeviceDoctor

این برنامه به دو صورت installer و Portable موجود است.

دیگر ویژگیها:

* سازگاری با ویندوز ایکس پی ، ویندوز ویستا و ویندوز هفت
* پشتیبانی کامل سیستم های ۶۴ بیت و ۳۲ بیت
* امکان استفاده در حالت آفلاین

پیشنهاد می کنیم بخوانید  محاسبه سریع جمع سلول‏ها در اکسل

اما مسلماً یک سوال کوچک برای شما پیش آمده است و اینکه، در هنگامی که ویندوز تازه نصب گردیده و امکان اتصال به اینترنت نیز نیاز به درایور دارد، چگونه از این برنامه استفاده کنیم. جواب این است این برنامه به صورت آفلاین نیز قادر به کار است. تنها باید برنامه را اجرا و اسکن کنید، نتایج برای شما آورده می شود. حال شما می توانید لینک درایورهای ضروری خود را برداشته و با کامیپوتر هایی که امکان اتصال به اینترنت دارند، آنها را دانلود کرده و سپس بروی کامپیوتر خود نصب کنید…

البته این نکته نیز ناگفته نماند که اگر تمامی درایور های رایانه شما نصب هستند، باز هم استفاده از این نرم افزار خالی از لطف نیست زیرا شما بوسیله ی این برنامه می توانید درایورهای جدید سخت افزار های خود را بیابید تا سخت افزارهای شما عملکرد بهتری داشته باشد.

سایت Device Doctore
دانلود نسخه ی نصبی اینجا و دانلود نسخته ی همراه اینجا تنها با حجم ۴ مگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.