تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

۱۰۰ بررسی تقلبی برای Mate 10 !

0
امتیاز دهید

Huawei برنامه های خود برای راه اندازی Mate 10 Pro در ایالات متحده پس از معاملات با AT & T و Verizon که هر دو زیر فشار دولت آسیب دیده بودند،پیش می برد.

تلفن قفل شده حدود ۸۰۰ دلار هزینه خواهد داشت که می تواند زمانی که شما می توانید Galaxy Note 8 یا iPhone X را بر روی یک طرح پرداخت از حمل کننده ها دریافت کنید.به نظر می رسد که Huawei در یک تلاش اشتباه برای تحریک گوشی تا قبل از راه اندازی، بررسی های تقلبی در صفحه Pre-Order Best Buy را به طرز احمقانه شفاف انجام داده است.

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نقد و بررسی جعلی ۵ ستاره وجود دارد !

Mate 10 Pro در اواخر سال ۲۰۱۷ در اروپا و آسیا عرضه شده است، اما هنوز هم در ایالات متحده در مرحله پیش سفارش است.این یک تغییر در آخرین لحظه بود پس از آن که AT & T از هم جدا شد.

حدود دو هفته پیش، یکی از صفحات رسمی فیس بوک Huawei برای  ۶۰،۰۰۰ فالوور خود یک پیشنهاد خرید ارسال کرد – در مورد اینکه میدانیم برای Mate 10 Pro هیجان زده شده اید و فرصتی برای تبدیل شدن به یک تستر بتا خواهید داشت.

“ترجمه: یک تلفن رایگان دریافت کنید”

درنهایت به آنها گفته شد که این بیانیه را در بخش بازبینی صفحه پیش سفارش Mate 10 Pro در وب سایت Best Buy ارسال کنند.

 

نیازی نیست نابغه باشید که بتواند حدس بزنید چه اتفاقی می افتد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  حل مشکل کند باز شدن صفحات اینترنتی در مرورگر IE8

بله، Best Buy با بیش از ۱۰۰ بررسی تقلبی برای یک گوشی که حتی در ایالات متحده در دسترس نیست، به پایان رسید، و این عملی بسیار عجیب و دور از انتظار بود.

امتیاز کلی گوشی در حال حاضر ۴٫۹ ستاره است، که اثر هر گونه نظر منفی را هنگام راه اندازی تلفن رد می کند.

وضعیت مشکوکی است-بخش بازنگری سایت خرده فروشی جایی نیست که کارهای تبلیغاتی را انجام دهد!

این تنها صفحه ای است از صفحه ای از افرادی که از Huawei ستایش می کنند و صحبت می کنند و در آن Mate 10 Pro با عناوینی مانند “تلفن هوشمند بی نظیر YEAR” و “مشخصات فوق العاده – آن یک جانور” مورد ستایش قرار میگیرد.

 

نکته ی غم انگیز این است که Mate 10 Pro به نظر فیک نیازی ندارد که بگویند این گوشی خوب است،چون در حال حاضر این یک گوشی واقعا عالی است.این گوشی دارای طراحی صنعتی است که در برابر سامسونگ و اپل قرار دارد و عملکرد بهترین در کلاس است.همچنین با آندروید ۸٫۰ Oreo، که بسیاری از گوشی های سامسونگ هنوز آن را ندارند، عرضه می شود.

اگر در AT & T و ورایزون به فروش میرفت،احتمالا به شدت مورد استقبال قرار میگرفت و Huawei را یک نام تجاری قابل توجه در ایالات متحده تبدیل میساخت.

ولی از سوی هوآوی هنوز واکنشی دریافت نشده که توضیحی ارائه دهند و مشخض کند که چه کسی پشت این تبلیغ تبلیغ نامناسب بود.

 

منبع : Extremetech

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.