تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

برای مدل جدید کنسول «آتاری» فعلا منتظر بمانید

«آتاری‌باکس» در اصل مدل به‌روز شده کنسول بازی «آتاری 2600» محسوب می‌شود که نخستین بار در دهه 1970 میلادی وارد بازار شد.

0
امتیاز دهید

احتمالا بسیاری این پرسش را در ذهن دارند که کنسول آتاری چه زمانی به بازار می‌آید؟ این خبر به پرسش مزبور پاسخ می‌دهد.

«آتاری» از جمله کنسول‌های بازی بسیار خاطره‌انگیز محسوب می‌شود و از می‌توان به عنوان مهم‌ترین ابزارهای سرگرمی کودکی و نوجوانی‌مان یاد کرد. این شرکت تصمیم دارد بار دیگر وارد بازار جهانی بازی و سرگرمی شود و در این زمینه دستگاه جدید تولید کرده است.

به گزارش تکتودی به نقل از سی‌نِت، با وجود آنکه از مدت‌ها قبل گفته شده بود اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی می‌توانیم این دستگاه را خریداری کنیم، ولی شرکت سازنده هم‌اکنون اعلام کرده است که برای در اختیار گرفتن «آتاری‌باکس» باز هم باید منتظر بمانیم.

«آتاری‌باکس» در اصل مدل به‌روز شده کنسول بازی «آتاری ۲۶۰۰» محسوب می‌شود که نخستین بار در دهه ۱۹۷۰ میلادی وارد بازار شد و آن زمان عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی جهان را از آن خود کرد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  ممکن است تاریخ انتشار PlayerUnknown’s Battlegrounds برای ایکس‌باکس وان در PGW 2017 مشخص شود

کنسول آتاری کی عرضه می‌شود؟
اخیرا شرکت «آتاری» زمان عرضه محصول جدید خود را به تاخیر انداخت و اعلام کرد از این هفته پیش‌فروش «آتاری‌باکس» را آغاز خواهد کرد.
این شرکت با ارسال یک پست الکترونیکی توضیح داد

به خاطر یک اختلال کوچک در بخش چک لیست هم‌اکنون مجبور شدیم فرآیند پیش‌خرید را به تعویق بیاندازیم. برای آنکه بتوانیم به صورت یکپارچه از پلتفرم و اکوسیستم آتاری استفاده کنیم زمان بیشتری نیاز داریم

اوایل سال جاری میلادی شرکت «آتاری» اعلام کرده بود که بهار ۲۰۱۸ کنسول بازی جدید خود را وارد بازار می‌کند و پیش‌بینی می‌شود قیمت آن بین ۲۴۹ تا ۲۹۹ دلار باشد که این قیمت برحسب حافظه داخلی و قابلیت‌های دستگاه تغییر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.