تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

VMware برای کاستن از پیچیدگی‌های محیط‌های چندابری دست به کار می‌شود

VMware مجموعه ابزارهای ابری خود را بسط داده تا به سازمان‌های بزرگ برای بهبود مدیریت‌پذیری ابر عمومی و محیط‌های درون سازمانی کمک کند

0
امتیاز دهید

VMware مجموعه ابزارهای ابری خود را بسط داده تا به سازمان‌های بزرگ برای بهبود مدیریت‌پذیری ابر عمومی و محیط‌های درون سازمانی کمک کند. همزمان، VMware اولین بسط جهانی VMware Cloud on AWS -که سرویس ابری ترکیبی مشترک آن با Web Services آمازون است- را اعلام نمود.به گزارش تکنولوژی روز به نقل از نتورک‌ورلد، سازمان‌های بزرگ که در حال گسترش استفاده‌ از رایانش ابری هستند با مشکل افزایش پیچیدگی‌ها مواجهند، چیزی که غالباً محدود به یک ارائه‌دهنده سرویس‌های ابری نیست. VMware تخمین زده است که حدود دو سوم از شرکت‌ها از دو یا چند ارائه‌دهنده سرویس‌های ابری علاوه بر دیتاسنترهای درون سازمانی خود، استفاده خواهند نمود.

سرویس‌های VMware Cloud برای ارائه مجموعه یکنواختی از ابزارها بر روی محیط‌های درون سازمانی و ابر عمومی چندگانه طراحی شده‌اند. هدف آن است که امکان عملیات‌های یکدست از دیتاسنتر برای ابر فراهم شده و رؤیت‌پذیری استفاده از ابر، هزینه‌های زیرساختی، عملکرد شبکه‌ای و مانیتورینگ اپلیکیشن، به عنوان مثال، بیشتر گردد.

راگو راگورام، مدیر ارشد عملیات‌ها در حوزه محصولات و سرویس‌های ابری VMware، در بیانیه‌ای اظهار داشته است

نیاز به پشتیبانی از مجموعه پیچیده‌ای از اپلیکیشن‌های جدید و موجود، محرک سوق به سمت استفاده از خدمات ابری است و نیازهای اپلیکیشن‌ها، محرک تصمیمات ابری بشمار می‌رود. VMware Cloud انعطاف‌پذیری بی‌سابقه‌ای را برای توسعه هر نوع از اپلیکیشن‌ها، گنجاندن این اپ‌ها در هر ابر و ارائه آنها برای هر دستگاهی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و در عین حال، از زیرساختی یکنواخت بر روی ابرها و مجموعه یکنواختی از عملیات‌ها بر روی همه ابرها بهره‌برداری می‌کند

سرویس‌های ابری VMware عبارت از این دو محصولند:

بسط ابر ترکیبی VMware برای ابر خصوصی

سرویس‌های Hybrid Cloud Extension شرکت VMware محصولات SaaS طراحی شده برای پشتیبانی از مهاجرت‌های اپلیکیشن بزرگ بین محیط‌های متنوع vSphere، درون سازمانی و در ابر هستند. پیشتر، VMware سرویس‌های Hybrid Cloud Extension را برای IBM Cloud و VMware Cloud on AWS اعلام نموده است؛ و حال هر دو، برای سازمان‌هایی که خواهان گسترش محیط‌های مبتنی بر VMware خود به ابر عمومی هستند، در دسترس قرار گرفته‌اند.

این سرویس جدید (سرویس بسط ابر هیبریدی VMware برای ابر خصوصی) برای دیتاسنترهای سازمانی خصوصی خودمدیریتی تهیه شده است. هدف از طراحی آن، تسهیل روند مهاجرت اپلیکیشن‌ها برای سازمان‌ها بدون دستکاری و با حداقل زمان وقفه در اپلیکیشن‌ها، در محیط‌هایی است که مکان‌های متعدد دیتاسنترهای خصوصی را دربرمی‌گیرند.

VMware Log Intelligence

این سرویس جدید تجزیه و تحلیل لاگ‌ها، ابزار واحد رفع اشکال است که بر روی دیتاسنترهای خصوصی و ابرهای متعدد، از جمله VMware Cloud on AWS، کار می‌­کند.
og Intelligence از  و ابزارهای آنالیز لاگ برای یافتن ایرادات احتمالاتی در دیتاسنتر و محیط‌های ابری استفاده نموده و امکان نظارت بر رفتار اپلیکیشن و سلامت زیرساخت را برای تیم‌های IT فراهم می‌آورد.
علاوه بر این دو، آپدیت‌هایی برای پلتفورم Wavefront by VMware و سرویس VMware Cost Insight نیز ارائه شده است.

VMware همچنین یک برنامه شراکتی را برای سرویس ابری AWS خود عرضه نمود.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  رقابت شدید مایکروسافت و آمازون برای قبضه بازار کلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.