تک تودِی
فناوری های روز را با ما دنبال کنید

تغییر نام محصول جدید گوگل

1
امتیاز دهید

پلت فرم پرداخت تلفن همراه گوگل تقریبا به مقدار بسیار زیادی به برنامه های پیام رسانی خود شباهت دارد، اما شاید امروز برای مدت طولانی آخرین بار آن باشد.گوگل انتقال خود را به پلت فرم “Google Pay” که هر دو PayPal Android و Google Wallet را جذب می کند، انجام می دهد.

حتی یک برنامه جدید درخشان همراه با نام تجاری جدید وجود دارد.

ریشه های Google Pay به سال ۲۰۱۱ و Nexus S 4G در Sprint میرسد.در آن روزها، برای انجام پرداخت NFC نیاز به پشتیبانی حامل داشتید، اما اینطور به نظر نمی رسید که تعداد زیادی از فروشگاه ها آنها را قبول می کردند.تلاش بعدی گوگل Android Pay بود که در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد. با Android Pay، بانک شما مجبور شد از این پلتفرم پشتیبانی کند، اما حامل ها درگیر نبودند.

وقت آن رسیده است، اما اکثر بانک ها در حال حاضر در گردش اند.

مسئله ای که با Android Pay اجرا نشد، اما نام آن بود.گوگل در نظر دارد تا Android Pay را به عنوان گزینه پرداخت آنلاین ارائه دهد، اما نامگذاری آن به نام Android Pay در این زمینه خیلی جذاب نیست.نام تجاری Google Pay چندین هفته پیش در وب منتشر شد، اما اکنون Google یک برنامه به روزرسانی را اجرا میکند تا نام تجاری Android Pay را کاملا حذف کند.

وقتی برنامه جدید Google Pay را در تلفن Android خود دریافت میکنید، علاوه بر نام، متوجه تغییرات زیادی خواهید شد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید  پیام‌رسان مخصوص گوگل عرضه می‌شود

این رابط اکنون به دو زبانه تقسیم شده است.در صفحه اصلی، کارت پرداخت اصلی خود را در بالای یک لیست رونده از کاشی که لیست فروشگاه های نزدیک را با پرداخت NFC و معاملات اخیر فهرست می کنید، دریافت می کنید.

همچنین کارت های وفاداری سازگار را ارائه می دهد که  براساس اطلاعات مکانی (اگر شما اجازه این دسترسی را بدهید) تنظیم می شود.

در تب کارت، شما می توانید تمام کارت های اعتباری و بدهی و همچنین کارت های وفاداری خود را ببینید.

در همین حال، برنامه Google Wallet توجه زیادی نیز به خود جلب کرده است.نام تجاری Google Wallet بعد از Android Pay به بازار عرضه شد، اما فقط برای ارسال پول به مردم استفاده می شد.

برنامه Wallet درحال تبدیل شدن به Google Pay Send است ولی عملکرد باید بیشتر از قبل تغییر نکند.

توسعه دهندگان و وب سایت های علاقه مند به پشتیبانی Google Pay میتوانند با یک API ساده آن را به پروژه خود اضافه کنند.

گوگل می گوید روند نصب آسان است زیرا پردازش پرداخت های خود را انجام نمی دهد.

گوگل فقط یک شماره کارت مجازی را به خرده فروش منتقل می کند و هزینه ها در بیانیه شما به طور معمول نمایش داده می شود.

همچنین میتوانید از Google Pay با Airbnb، Lyft و موارد دیگر استفاده کنید.پرداخت تلفن همراه Google Pay در هر فروشگاهی که از NFC در ترمینال پرداخت پشتیبانی می کند،فعال است.

1 نظر
  1. کوتاه سازی لینک می گوید

    سلام ممنونم عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.